2018 Bekçilik mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak?

1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği yazılı sınavının ardından yeterli görünen adaylar bir de fiziki yeterlilik sınavına tabi tutulmuştu. Bu yıl ilk kez düzenlenen mülakat sonuçları ile ilgili net bir açıklama yapılmamasının yanı sıra bekçilik mülakat sonuçlarının bir ay içinde açıklanması bekleniyor.

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, adaylar mülakat sonuçlarını T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile “www.pa.edu.tr” internet adresinden öğrenebilecek. Adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçlarıyla sınav sonuçları gönderilmeyecek. İnternetten yapılan sınav sonuç duyurusu, tebliğ niteliği taşıyor.

._sms-container { display: block; width: 100%; background-color: #DBDBDB; border-radius: 10px; display: flex; padding: 4px; align-items: center; margin: 30px 0; } ._sms-container p { font-family: -apple-system, BlinkMacSystemFont, “Segoe UI”, Roboto, Oxygen-Sans, Ubuntu, Cantarell, “Helvetica Neue”, sans-serif; font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; } ._sms-container img { width: initial !important; margin: 0 20px; height: 22px; } ._sms-container img.sms_transparent { height: 1px; width: 1px; }

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir